Газонокосарка Husqvarna LB146P має покращені характеристики мульчування й легкого запуску.
Легкий композитний блок і ергономічна ручка забезпечують неперевершену маневровість, тоді як вдосконалене мульчувальне лезо розсікає траву на дрібні шматочки, які швидко вбираються в газон, скорочуючи як збирання трави, так і потреба у добривах. Ваш газон запліднює себе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 70 мм |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Briggs & Stratton |
| Об'єм двигуна | 140 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |