29 899 ₴
Газонокосарка Husqvarna LC 253S — це зручна та проста у використанні модель, розроблена для швидкого й акуратного стриження газону з рівним рельєфом.
Ця модель має привод коліс.
За один прохід газонокосарка скошує смугу трави, завширшки 53 см.
Легкий і міцний корпус гарантує довгу роботу та високу продуктивність.
Ручка газонокосарки Хускварна LC 253S встановлена під ергономічно оптимальним кутом.
Коли ручка зафіксована в складеному положенні, оператор може підняти та перенести газонокосарку за ручку.
Дуже великий травозбірник дає змогу використовувати цю газонокосарку для оброблення великих площ.
Відмітні риси газонокосарки Husqvarna LC 253S
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 53 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Briggs & Stratton |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.5 кг |