І це не тільки косіння трави. На цей райдер можна легко встановити додаткові навісні гармати, як-от: підмітальна щітка, роторний снігоприбирач, лопата-відвал для прибирання снігу, розкидач солі та піску, причіп для транспортування вантажів і багато іншого.
Для того, щоб садовий райдер Хускварна R320XAWD міг із легкістю справлятися з покладені на нього завданнями, інжеренери компанії обладнали його потужним бензиновим двигуном із двома циліндрами Briggs&Sttratton Endurance Series з робочим об'ємом 500 см3 і потужністю 20 к.с.

Конструкція, в якій використовується зчленовано-шарнірна рама, гарантує легке та зручне керування, високу маневровість.

Різальні деки серії Combi обладнані двома функціями — задній викид зрізаної трави та функція мульчування BioClip®.

Важливо! Різальна дека в комплект постачання райдера не входить і купується окремо.
Двигун розташований у задній частині цієї великої газонокосарки й завдяки цьому користувач отримує ідеальну оглядовість оброблюваної ділянки.
Кришка бензобака розташована на корпусі райдера та в такий спосіб спрощується процедура заповнення бака паливом, не відкриваючи підкапотний простір. Сам отвір паливного бака зроблений широким, що дає змогу заливати бензин швидко та не проливаючи.
Сам паливний бак зроблений із напівпрозорої пластмаси, що дає змогу бачити рівень палива, що залишився.

Керована за допомогою педалі гідростатична трансмісія, легке керування, фари та сервісне положення стригувальної деки перетворюють керування й обслуговування цього райдера на задоволення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Райдер |
| Максимальна ширина скошування | 112 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Briggs & Stratton Endurance Series |
| Об'єм двигуна | 500 куб. см |
| Потужність двигуна | 20 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Об'єм масляного бака | 1.3 л |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Радіус повороту | 0.5 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 9 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2020 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 224 кг |