Укомплектований бензиновим чотиритактним двигуном Briggs&Stratton Endurance Series 7200 з двома циліндрами, які видають потужність 20 л.
Буде чудовим вибором для виконання великого обсягу робіт на великих ділянках із непростим рельєфом і схилами.
Загалом усі райдери під час косіння трави мульчують її або викидають назад. Ця модель є винятком — вона обладнана містким травозбірником із функцією ACTech і це особливо сподобається тим користувачам, кому під час стриження газону потрібен збір трави.
Травозбірник легко спустошується із сидіння водія.
Садовий райдер Husqvarna RC 318T має зчленовану систему кермового керування.
Просте перемикання між режимами збору та нетиснення, просто натиснувши кнопку. Вам не потрібно залишати місце водія.
Завдяки тому, що мотор розташований ззаду, ви маєте гарний огляд під час косіння та менший шум у зоні водія.
Мають понад 50% більшої освітленої зони, порівнюючи з традиційними лампами розжарювання. Слугують для безпечнішої роботи в темніших умовах.
Райдер Husqvarna RC 318T має регульований кут нахилу деки — точне настроювання кута деки косарки гарантує досягнення ідеального результату.
Шарнірне кермове керування забезпечує чудову маневровість і полегшує рух навколо перешкод, а також дерев і кущів.
Відкидний капот і легкодоступні точки обслуговування полегшують обслуговування.
Розетка 12 В дає змогу під'єднувати додаткове електрообладнання, заряджати стільниковий телефон тощо.
Різальні деки для райдера Хускварна RC 318T обладнані напрямними колесами, які роблять повороти надзвичайно зручними. Колеса також запобігають пошкодженню газону.
| Характеристики ходової | |
|---|---|
| Швидкість руху (транспортна) | 9 км/год |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Радіус повороту | 0.5 м |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Husqvarna |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мульчування | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 112 мм |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Об'єм травозбірника | 300 л |
| Тип | Райдер |
| Висота скошування | 75 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм масляного бака | 1.3 л |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Потужність двигуна | 20 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Husqvarna HV 635AE |
| Об'єм двигуна | 635 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 326 кг |
| Ширина | 1030 мм |
| Довжина | 2010 мм |
| Висота | 1280 мм |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |