Укомплектований бензиновим двигуном із двома циліндрами Briggs&Stratton Endurance 7220 з робочим об'ємом 656 см3 і потужністю 22 к.с., що дає йому змогу з легкістю справлятися з великими територіями парків і скверів із різним рельєфом.
Це є рідкістю для техніки такого класу. Спеціальна система ACTech виконує збирання зрізаної трави без засмічення й ущільнення трави в колекторі. Як результат — чистий газон.
Різальний блок складається з трьох ножів і конвеєрного гвинта, який подає зрізану траву в бункер, водночас ущільнюючи її.
Вбудований травозбірник має об'єм 300 літрів і легко спустошується з місця водія.
Райдер Husqvarna RC 320TS AWD має зчленовану систему кермового керування та ручку, яка дає змогу перемкнутися з «захоплення» на «викидання» із сидіння.
Привод 4х4 автоматично регулює тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту.
Просте перемикання між режимами збору та нетиснення, просто натиснувши кнопку. Вам не потрібно залишати місце водія.
Завдяки тому, що дівоча є ззаду, ви маєте найкращий огляд під час косіння і менший рівень шуму в зоні водія.
Світлодіодні фари мають на 50% велику освітлену зону, порівнюючи зі звичайними лампочками. Забезпечують безпечну роботу темної пори.
Точне настроювання кута деки косарки гарантує досягнення ідеального результату.
Паливний бак досить великий, має напівпрозорі стінки, що дає змогу бачити рівень палива, що залишився.
Шарнірне кермове керування гарантує чудову маневровість і полегшує рух навколо перешкод, а також дерев і кущів.
Відкидний капот і легкодоступні точки обслуговування полегшують обслуговування.
Розетка 12 В дає змогу під'єднувати додаткове електрообладнання, заряджати стільниковий телефон тощо.
Різальна дека райдера Хускварна RC 320TS AWD обладнана напрямними колесами, які роблять повороти надзвичайно зручними. Колеса також запобігають пошкодженню газону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Райдер |
| Максимальна ширина скошування | 112 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Об'єм травозбірника | 300 л |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Briggs & Stratton Endurance Series 7220 |
| Об'єм двигуна | 656 куб. см |
| Потужність двигуна | 22 к. с. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Об'єм масляного бака | 1.3 л |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Радіус повороту | 0.5 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 9 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2010 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Висота | 1280 мм |
| Вага | 328 кг |