Husqvarna R 418TsXAWD — це високопродуктивний повнопривідний садовий райдер, створений із турботою про зручність користувача. Потужний двоциліндровий двигун Kawasaki FS Series V-Twin легко справляється з виконанням поставлених завдань.
Рйдер от Хускварна має зручні рішення, як-от продумана й ергономічна система керування, гідравлічне підіймання навісного обладнання та різальної деки, фари та система швидкого приєднання та зміни навісного обладнання, і це неабияк полегшує роботу з ним.
Унікальна шарнірна система кермового керування забезпечує поворот задньої пари коліс, що так само гарантує чудову маневровість і мінімальний радіус повороту. Керування швидкістю й напрямком руху виконується у разі допомогою педалей, що дає змогу оператору тримати обидві руки на кермовому колесі та максимально контролювати процес керування.
Завдяки зовнішньому розташуванню кришки бензобака Вам не потрібно відкривати капот, щоб наповнити паливний бак. Отвір бензобака ширший, ніж зазвичай, що дає змогу заправити паливо швидко, легко та не проливаючи. Великі передні та задні колеса підвищують комфорт і прохідність, а також знижують небезпеку пошкодження чутливих поверхонь.
Цей райдер можна додатково обладнувати граблями для моху, щіткою, сніговідкислювачем, сніговідвалом та іншим навісним обладнанням. Чудовий вибір для догляду за приватним володінням, територією спортивного клубу, готелю, парку тощо, де потрібно доглядати за великими ділянками цілий рік. Ви можете дуже легко та швидко змінювати різальну деку на інше пристосування з асортименту відповідного навісного обладнання, наприклад щітку, ланцюгову косарку, сніговідкислювач і сніговідвал.
Садовий райдер Хускварна R 418TsXAWD постачається без різальної деки, тому ви можете вибрати комбіновану деку із шириною стриження 112 см, або 122 см. Обидві деки працюють у режимі BioClip (мульчування) і в режимі викиду скошеної трави назад.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Райдер |
| Максимальна ширина скошування | 112 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Kawasaki FS Series V-Twin |
| Об'єм двигуна | 603 куб. см |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Об'єм масляного бака | 1.3 л |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Радіус повороту | 0.5 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 11 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2020 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1130 мм |
| Вага | 308 кг |