Підмітальна машина Hecht 8616 SE має такий широкий діапазон застосувань, що термін «прибиральна» підходить для неї точніше.
Підмітально-прибиральна машина складається з односної бази, обладнаної двигуном з об'ємом 196 куб. см і потужністю 4,8 кВт (6,5 к.с.).
Для зручності запуску двигун обладнаний електростартером від звичайної електромережі напругою 220 В.
До бази кріпиться або підмітальна щітка, завширшки 62 см, або роторний снігоприбирач із робочою шириною 50 см.
Працюють ці насадки від валу добору потужності. Для прибирання невисокого шару снігу ви можете використовувати щітку або лопату-відвал, яка кріпиться спереду щітки на спеціальні кронштейни.
Для збирання сміття під час прибирання є спеціальний контейнер, який також кріпиться спереду щітки.
Для роботи в темну пору доби підмітально-прибиральна машина Hecht 8616 SE обладнана фарою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запуск двигуна | Електричний |
| Обсяг циліндра | 196 см3 |
| Діаметр коліс | 16" |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Клас продукту | Професійний |
| Вага | 70 кг |
| Ширина захоплення | 61 см |
| Колеса | Пневматичні із зимовим протектором |
| Швидкості вперед | 4 |
| Модель двигуна | Hecht OHV |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Фара | Є |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Регулювання повороту щітки | 3 положення |
| Швидкості назад | 2 |
| Об'єм бензобаку | 3,6 л |
| Швидкість обертання щітки | 570 об/хв |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Виробник двигуна | Hecht |