Підмітальна машина Hecht 8101 має ширину захоплення 100 см і обладнана 4-тактним двигуном Hecht, з робочим об'ємом 173 см3, потужністю 6,5 к.с. - вона буде вам незамінним помічником для підтримки ідеальної чистоти у дворах, скверах і прилеглих територіях у будь-яку пору року.
У весняно-літній період підмітальна машина Hecht 8101 чудово справляється зі сміттям і пилом, восени з листовим і брудом, взимку — з випалим снігом. Використання щітки з ворсом різної довжини та різновидів гарантує чудову якість прибирання.
Взимку, для досягнення найкращих результатів, рекомендується застосовувати спеціальну щітку для снігу, а для очищення поверхонь від утворення моху підійде щітка для бруду, що сильно в'ївся.
Підмітально-прибиральна машина Hecht 8101 у стандартній комплектації обладнана універсальною щіткою зі спеціальною щетиною, призначеною для роботи в будь-яку погоду. Щітка може бути встановлена під трьома різними кутами, а для якіснішого підмітання тиск, з яким щітка притискається до поверхні, має плавне регулювання за допомогою барашкового гвинта, встановленого на корпусі машини.
Конструкція підмітальної машини розрахована так, що ви без зусиль можете прибирати уздовж бордюрів, парканів, стін будівель і будівель.
Для прибирання снігу знадобиться відвал для снігу, який купується окремо. Він легко встановлюється перед обертовою щіткою, а щітка вичищає подальший лід і бруд. Але під час прибирання за допомогою лопати-відвала рекомендується застосовувати ланцюги протиковзання на колеса.
Також на підмітальну машину можна встановити сміттєзбірник — у цьому разі пил, бруд і всіляке сміття не відметеся в бік, а потраплятиме в спеціальний місткий контейнер.
Для його спустошення необхідно всього лише потягнути рукою за спеціальну ручку. Можливість встановлення вищеописаних додаткових аксесуарів перетворює агрегат із підмітальної машини на унікального всесезонного помічника, який легко впорається з всіляким брудом, листовим, дрібнодисперсним пилом і навіть снігом!
Трансмісія прибиральній машини Hecht 8101 має три передні передачі, які дають можливість регулювати швидкість відповідно до видів виконуваних робіт, й одне передавання заднього ходу, необхідне для кращого маневрування. Від корозії корпус і деталі захищає лакофарбове покриття.
Деталі, які схильні до впливу агресивного середовища, оцинковані або виготовлені з неіржавкої сталі. Кришка для обертової щітки складається з високо еластичного спеціального пластику на міцній сталевій основі.
Завдяки цьому випадкові удари не принесуть серйозної шкоди машині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запуск двигуна | Ручний |
| Обсяг циліндра | 173 см3 |
| Діаметр коліс | 16" |
| Об'єм бункера | л |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Клас продукту | Професійний |
| Вага | 79 кг |
| Ширина захоплення | 100 см |
| Колеса | Пневматичні |
| Діаметр щітки | 300 мм |
| Швидкості вперед | 3 |
| Модель двигуна | Hecht OHV |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Регулювання повороту щітки | 3 положення |
| Швидкості назад | 1 |
| Об'єм бензобаку | 3,6 л |
| Швидкість обертання щітки | 180-350 об/хв |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Виробник двигуна | Hecht |