690 000 ₴
Відправка з 17 квітня 2026Постійна система повного привода 4WD і потужний двигун роблять цю машину незамінною на крутих схилах і ґрунтах із низьким зчепленням.
Дивовижно ефективна у високій траві та чагарниках діаметром до 2,5 см, ця машина ідеально підходить як для сільськогосподарського, так і для професійного використання.
Компактні розміри Grillo Climber 10AWD27 були розроблені для підвищення їхньої продуктивності на схилах, а гідростатична трансмісія Kanzaki з блокуванням диференціала на задніх колесах дає змогу оператору працювати з максимальною безпекою, надійністю й неперевершеною стабільністю в будь-яких робочих умовах.
Під час відпускання важеля різальна дека зупиняється у вибраному положенні. Ножі вмикаються за допомогою електричного перемикача, розташованого поруч із кермовим колесом, і керуються за допомогою електромагнітної муфти, обладнаної гальмом ножа.
Прогресивна та допоміжна висота зрізу від 3,5 до максимум 13,5 см автоматично фіксується в вибраному положенні. Цей діапазон 10 см дає змогу оператору легко долати бордюри та перешкоди та дає змогу працювати на нерівній поверхні.
Вся система різання завжди тримається паралельно до землі, що забезпечує найвищу якість різання навіть після декількох років експлуатації. Ніж виготовлений зі спеціальної сталі та має малошумний профіль, наконечники з подвійним різом висуваються в разі удару та можуть повертатися під час зносу одного боку. Вся конструкція різальної деки дуже міцна та напрочуд стійка до ударів камінням.
Вал леза великого діаметра та різальне передавання гарантують надійність навіть у найскладніших умовах і довгі години в повній безпеці. Дека має дві бічні захисні перегородки, які можна підіймати для полегшення обслуговування й чищення.
Цей двигун обладнаний професійним повітряним фільтром, особливо відповідним для пиляльного середовища та дуже легкодоступним для звичайного очищення, глушником із неіржавкої сталі з низьким рівнем викидів, 13-літровим паливним баком із великим наповнювачем для легшої заправки та вбудованим індикатором палива. на кепці.
Зручне керування, важіль прямого керування дає змогу оператору вибирати точну швидкість руху.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг циліндра | 724 см3 |
| Клас продукту | Професійний |
| Вага | 383 кг |
| Модель двигуна | Series 8270 Commercial |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Об'єм бензобаку | 13 л |
| Виробник трансмісії | Kanzaki |
| Кількість рівнів висоти стрижки | 6 |
| Висота стрижки | 35 - 135 мм |
| Розмір задніх шин | 20x10; 00-8 |
| Ширина стрижки | 98 см |
| Кількість ножів | 1 |
| Швидкість руху | 0-9 км/год |
| Розмір передніх шин | 16x6.50-8 |
| Тип трансмісії | Гідростатична AWD |
| Режими стрижки | задній / боковій викид трави |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Запуск ножа | Електричний |
| Виробник двигуна | Briggs & Stratton |