Турботриммер Gardena EasyCut 450/25 (09870-20) характеризується безліччю корисних функцій, завдяки яким догляд за вашим газоном стане легким — особливо у важкодоступних місцях або краями газону!
Крім усього іншого, низька вага електричного тримера Гардена EasyCut 450/25 дасть змогу вам працювати тривалий час, не відчуваючи втоми. Перш ніж почати, ви можете легко налаштувати тример під свої потреби.
Ручка та телескопічний вал регулюються так, щоб ви могли мати зручну поставу під час роботи у своєму саду. Крім того, головку тримера можна регулювати під потрібним кутом. Це особливо корисно під час обрізання навколо перешкод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Клас продукту | Побутової |
| Джерело живлення | Електричний |
| Ширина стрижки | 25 см |
| Подача корду | Напівавтоматична |
| Подовження телескопічної штанги | Є |
| Товщина корду | 1.5-2.4 мм |