Турботриммер Gardena PowerCut 650/28 (09874-20) дає змогу виконувати зручне підрівнювання трави та країв газону, перетворюючи догляд за вашим газоном на просте завдання — навіть під час обкашування важкодоступних місць або країв газону. Крім усього іншого, низька вага електричного тримера Гардена PowerCut 650/28 дасть змогу вам працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.
Перш ніж почати, ви можете легко налаштувати тример під свої потреби. Ручка та телескопічний вал регулюються так, щоб ви могли мати зручну поставу під час роботи у своєму саду. Крім того, головку тримера можна регулювати під потрібним кутом.
Це особливо корисно під час обрізання навколо перешкод. Також можна виконувати обрізання краю газону, вертикально повернувши головку: у такий спосіб ви можете без зусиль обрізати краї вздовж доріжок або огорож.
І не хвилюйтеся, під час обрізання ваші рослини захищені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Клас продукту | Побутової |
| Джерело живлення | Електричний |
| Ширина стрижки | 28 см |
| Подача корду | Автоматична |
| Подовження телескопічної штанги | Є |
| Товщина корду | 1.5-2.4 мм |