Турботриммер Gardena EasyCut 400/25 призначений для підстригання та стриження газонів і галявок навколо приватних будинків і на садових ділянках. Це легкий і зручний тример, який чудово підходить для косіння крайок газонів і важкодоступних зон.
Великий вимикач дає змогу вмикати тример без жодних зусиль. Додаткова наддовга ручка з функцією регулювання полегшує керування тримером: ручку можна повертати — за відповідного налаштування це дає змогу без проблем підрізати траву, що розрослася на краях газону.
Для підвищення рівня комфорту під час роботи телескопічну ручку можна налаштувати відповідно до зросту користувача. Завдяки можливості змінювати кут нахилу головки тримера Гардена EasyCut 400/25 Ви легко зможете скосити траву у важкодоступних місцях, наприклад під лавками.
Під час косіння трави поблизу від грядок і квіткових клумб можна розгорнути обмежувач, який захищає рослини. Тример Gardena EasyCut 400/25 обладнаний головкою з регульованим подаванням корду.
Касета з кордом дуже легко замінюється. Захисний запобіжник запобігає випадковому увімкненню.
Механізм розвантаження натягу кабелю забезпечує надійне кріплення й керування кабелем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Клас продукту | Побутової |
| Джерело живлення | Електричний |
| Ширина стрижки | 25 см |
| Подача корду | Автоматична |
| Подовження телескопічної штанги | до 24 см |
| Товщина корду | 1,6 мм |