7 999 ₴
Останній штрих завжди надасть саду ідеального вигляду. Бензиновий тример Husqvarna 128C з вигнутою штангою і тримерною головкою впорається з будь-якою травою і чудово підійде для власників присадибних ділянок.
Легкий запуск бензотримера забезпечує встановлена система Smart Start і праймер (паливопідкачувальний насос), яким обладнаний двигун.
Вигнута штанга з петлеподібною ручкою зручна у використанні та забезпечує користувачеві непоганий радіус косіння.
Під час вимкнення бензотримера Хускварна 128 C, кнопка зупинки автоматично повертається в положення для пуску, що набагато полегшує повторний запуск. До стандартної комплектації з бензокосою входить тримерна головка T25.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | США |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна | 1.1 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Вигнута |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 28 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 112 дБ |
| Клас продукту | Побутової |
| Ширина стрижки | 35 см |
| Подача корду | Автоматична |
| Товщина корду | 2,4 мм |
| Джерело живлення | Бензиновий |