Мийка високого тиску Hecht 3227 — це професійний пристрій, обладнана 4-тактним бензиновим двигуном і необхідний для обладнання кожного гаража, майстерні та вашого саду.
Забезпечує швидке, точне, ефективне й ефективне очищення брудних поверхонь. Завдяки цьому прибирання займе у вас менше часу та не викличе так багато проблем.
Безперечною перевагою цієї мінімийки є потужний 4-тактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння, який дає змогу довго й ефективно працювати в місцях, де немає доступу до електрики.
Високий робочий тиск 167 барів забезпечить ефективне й економне очищення.
Вага очисника високого тиску Hecht 3227 становить 29 кг і для полегшення транспортування він обладнаний міцними колесами. Для зручного та компактного зберігання ручка зроблена складаною, що дає змогу заощадити місце.
Варто зазначити, що основне обладнання очисника високого тиску Hecht 3227 містить: шланг із пістолетом, 4 змінні сопла й універсальну насадку.
Відмітні риси бензинової мийки високого тиску Hecht 3227:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 474 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 186 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Мінімальний тиск | 16 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для миючих засобів | 3 л |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 575*525*580; мм |
| Довжина шланга | 8 м |
| Макс. витрата води | 474 л/год |
| Макс. температура води | 40°C |
| Матеріал насоса | Латунь |
| Потужність двигуна (кВт) | 4,0 кВт/5,5 л. с. |
| Об'єм бензобаку | 3,1 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Обсяг циліндра | 196 см3 |
| Робочий тиск | 167 бар |
| Тип двигуна | 4-х тактний |