| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина захоплення | 125 - 140 см |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 140*55*60см |
| Регулювання висоти | 12 положень |
| Матеріал корпусу | Метал |