| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 173 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина захоплення | 120 см |
| Кількість ножів | 20 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 140*113*60см |
| Регулювання висоти | 5 позицій |
| Матеріал кузова | Метал |