

12 649 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Husqvarna |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 250 мм |
| Колеса | Пневматичні |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 139; 7*134; 6*48; 2см |
| Регулювання висоти | 2 рівня |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колісні диски | Металеві |