
20 899 ₴
Розкидання добрив Husqvarna Spreader встановлюється на трактор-газонокосарку або райдер як навісне обладнання.
Основне призначення — розкидання добрив, піску, солі.
Ширина розкидання 3-3,6 метра.
Вантажність розкидання Хускварна приблизно 59 кг.
Витрата легко регулюється. Буде Вам незамінним помічником на присадибній ділянці, у саду або на стадіоні. Колеса пневматичні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Husqvarna |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм бункера | 75 літрів |
| Ширина захоплення | до 3,6 м |
| Колеса | Пневматичні |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 98*142*82см |
| Вантажопідйомність | 59 кг |
| Колісні диски | Металеві |
| Матеріал кузова | Пластмаса |