Husqvarna K 770 14" — новий потужний бензоріз, з характеристиками, що роблять його найкращим у світі інструментом такого типу. Цей ручний різчик має у своєму арсеналі найновішу запатентовану систему відцентрового очищення повітря Active Air Filtration, яка є на сьогодні найефективнішою й гарантує роботу інструмента без заміни фільтра впродовж до 12 місяців.
Також бензоріз Husqvarna K770 може похвалитися інтегрованою автоматичною системою компенсації забруднення фільтра SmartCarb і високоефективною системою заглушення вібрацій.
На цьому бензорізі встановлений двотактний двигун X-Torq, що характеризується малою кількістю шкідливих вихлопних газів і низькою витратою паливної суміші.
Цифрове запалювання забезпечує потужну іспу з оптимізованим часом, що дає змогу легко запускати й ефективно горіти.
Інші не менш важливі комплектуючі цього інструмента — це пилозахищений стартер DuraStarterTM, який підвищує надійність і збільшує період експлуатації, пристрій Air Purge і декомпресійний клапан для легкого запуску двигуна.
Просте й оптимальне натягування ременя Напівавтоматичний SmartTension мінімізує ризик недостатнього натягу. Новий каркас із магнієвого сплаву має з'єднання з трьома болтами для кріплення різальної головки, що забезпечує вищу жорсткість під час крутіння, ніж попередній.
Можливість використання дисків із різними посадками — Диски з посадкою 20 і 25.4 мм легко встановлюються завдяки штатній посадковій втулці.
Гальмо диска зменшує час зупинки диска після зупинки двигуна, що дає змогу швидше перейти до виконання нового завдання.
Підвищення зносостійкості завдяки повністю герметичній ремінній трансмісії, що не дає змогу потрапляти шлуму всередину машини. Легке покрокове настроювання магнієвого кожуха полегшує процес різання. Комплект для мокрого різання зменшує кількість пилу, що утворюється.
Система нейтралізації пилу через контроль за витратою води набагато поліпшена. Рівень вібрації на ручках ледь досягає 2.5 м/c2, що дає змогу оператору комфортніше різати впродовж тривалого часу
Бензиновий різчик Хускварна K770 — знайде своє застосування під час різання бетону та каменю, під час реконструкції та будівництва будинків. Він також чудово впорається з різкою невеликих отворів, припасування віконних і дверних отворів, різання труб, асфальту та металів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Стан | Новий |
| Вага | 10.1 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4.97 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Обсяг циліндра | 73,5 см3 |
| Тип двигуна | 2-х тактний |
| Рівень потужності звуку | 115 дб |
| Посадковий діаметр | 20 мм/25,4 мм; Easy-fit |
| Глибина різання | 125 мм |
| Діаметр диска | 14" (350 мм) |