Бензоріз Husqvarna K 970 Rescue розроблений спеціально для рятувальних робіт і розчищення завалів.
Він вирізняється унікальним співвідношенням «потужність/вага» й обладнаний однією з найефективніших відцентрових систем очищення повітря нового покоління Active Air FiltrationTM, яка забезпечує роботу інструмента без заміни фільтра впродовж до одного року, а також вбудованою автоматичною системою компенсації забруднення фільтра SmartCarbTM і високоефективною системою заглушення вібрацій.
Бензоріз Хускварна K 970 Rescue має надійний стартер DuraStarterTM і дуже велику пускову ручку, що дає змогу працювати в товстих рукавичках. Керування бензорізом полегшується завдяки хромованому захисному кожуху диска, який видно за наявності диму та водяних бризок, і регульованому ременю для перенесення, який забезпечує максимальну свободу пересування.
Бензиновий різчик Хускварна K 970 Rescue обладнується двигуном X-Torq®, який зменшує викиди максимум на 75% і витрату палива максимум на 20%.
Технологія Air Purge і декомпресійний клапан забезпечують дуже легкий запуск двигуна.
Індикатор рівня палива в баку допомагає уникнути небажаних простоїв. Нова ергономічна задня ручка зі зручними органами керування комфортно прилягає до тіла. Хромований захисний кожух добре помітний у димі та під водяним напором, що підвищує контроль за процесом різання. Спеціально розроблена ручка стартера для роботи в товстих рукавичках.
Регульований ремінь для перенесення дає змогу оператору бігти, йти та плавно підійматися з машиною в руках. Менш чутливий до зовнішніх умов і паливний завдяки дизайну циліндра та глушнику з тепловідбивачем.
Цей інструмент ідеальний вибір для різання бетону та каменю під час рятувальних робіт. Він також чудово впорається з різкою невеликих отворів, припасування віконних і дверних прорізів, різання труб і металів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Стан | Новий |
| Вага | 10.9 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 1 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Обсяг циліндра | 93,6 см3 |
| Тип двигуна | 2-х тактний |
| Рівень потужності звуку | 115 дБ |
| Посадковий діаметр | 1" |
| Глибина різання | 125 мм |
| Діаметр диска | 14" (350 мм) |