Husqvarna K 6500 HF є дуже потужним універсальний портативний електричний різчик, який обладнаний новим поколінням високочастотних технологій. Висока вихідна потужність, чудово збалансований корпус і низький рівень вібрації робить цю машину дуже ефективною та простою у використанні.
Високочастотний різчик Хускварна K 6500 HF використовується спільно з блоком живлення Husqvarna PP 65 POWER PACK. Він може працювати як із 3-фазною напругою (380-400 В), так і з 1-фазним (220-240 В).
Висока вихідна потужність на фазах — 3 фази (5,5 кВт) 1-фаза (3 кВт). Різчик захищений від перевантаження — індикатор допомагає оператору працювати з оптимальною потужністю й попереджає, якщо є ризик для перевантаження двигуна.
Високочастотний двигун забезпечує оптимальну потужність обертів за хвилину. Під час вологого різання, потік води регулюється під час роботи.
Електрорізувач має високе співвідношення потужності та ваги, ергономічний дизайн з оптимальним розташуванням ручок, він зручний під час перенесення та використання завдяки малій вазі й ергономічному дизайну.
Міцна конструкція з прихованим двигуном робить цю машину простою в обслуговуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Високочастотний |
| Рівень потужності звуку | 99 дБ |
| Посадковий діаметр | 1" |
| Глибина різання | 145 мм |
| Діаметр диска | 16" (400 мм) |
| Тиск | 8 бар |