Husqvarna K 970 Ring (кільцевий) — незвичайний бензоріз. Його диск, який має спеціальну конструкцію, здатний різати на глибину рівну 260 мм — це удвічі більше, ніж звичайний бензоріз.
Він має високу продуктивність різання, здатний робити глибокі розрізи та дає змогу максимально швидко створювати отвори малого та середнього розмірів без втрати часу на встановлення напрямної рейки.
Запатентована система відцентрового очищення повітря нового покоління Active Air Filtration, яка на сьогодні є найефективнішою й забезпечує роботу інструмента без заміни фільтра впродовж одного року, а також вбудованої автоматичною системою компенсації забруднення фільтра SmartCarb і високоефективною системою заглушення вібрацій.
Інструмент обладнується двигуном X-Torq, який зменшує викиди вихлопних газів і знижує витрату палива.
Технологія EasyStart знижує компресію, полегшуючи запуск різачів. Його важливі компоненти — стартер із захистом від пилу DuraStarterTM, який збільшує надійність і термін експлуатації інструмента, пристрій Air Purge і декомпресійний клапан, який сприяє полегшенню запуску бензоріза.
Герметична трансмісія бензорізувача знижує ризик прослизання ременя й передчасного зношування. Індикатор рівня палива в баку допомагає уникнути небажаних простоїв. Під час використання бензоріза на трубах діаметром до 260 мм розріз можна виконати з одного положення. Це дає змогу уникнути великих обсягів земляних робіт, що так само економить час і гроші завдяки меншим обсягам засипки та оброблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Стан | Новий |
| Вага | 13.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 900 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Обсяг циліндра | 94 см3 |
| Тип двигуна | 2-х тактний |
| Рівень потужності звуку | 118 дБ (A) |
| Глибина різання | 260 мм |