Гідравлічний різчик Husqvarna K2500H працює зі звичайним різальним диском діаметром 400 мм і часто використовується для попереднього різання там, де ви завершуєте роботу за допомогою K 3600.
Цей інструмент дуже легкий, маневрений, потужний і зносостійкий, що дає вам можливість триваліший час працювати ефективно та зручно.
Оскільки він не виділяє дим і виробляє мало шуму, він особливо підходить для роботи всередині приміщень. Гідравліка забезпечує виключно ефективне передавання потужності без обважнення різача.
Унікальне співвідношення потужності та ваги, а також гідравлічний привод роблять інструмент високоефективним і маневрованим ручним різчиком.
Інструмент чудово підходить для широкої галузі застосування, включно з цеглою та залізобетоном. Поєднання великої глибини різання з великою потужністю й браком витрат часу на встановлення роблять Хускварна K 2500H одним із найбільш продуктивних інструментів у своїй галузі застосування.
Гідравліка забезпечує виключно ефективне передавання потужності без обважнення різача. Використання різчиків із гідравлічним приводом дає змогу уникнути утворення димів і сильного шуму, тому вони ідеально підходять як для робіт у приміщеннях, так і просто неба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 8.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Гідравлічний |
| Рівень потужності звуку | 107 дБ |
| Посадковий діаметр | 1" |
| Глибина різання | 145 мм |
| Діаметр диска | 16" (400 мм) |
| Гідравлічний потік | 40 л/хв |
| Тиск | 140 бар |