Гідравлічний кільцеріз Husqvarna K 3600MK II є різчиком, ефективність і особливості якого роблять його унікальним.
Периферичний привод різального диска забезпечує глибину різання 260 мм. Унікальне співвідношення потужності та ваги, а також гідравлічний привод роблять інструмент високоефективним і маневрованим ручним різчиком.
Він чудово підходить для широкої галузі застосування, включно з цеглою та залізобетоном.
Поєднання великої глибини різання з великою потужністю й браком витрат часу на встановлення роблять кільцеріз Husqvarna K3600MK II одним із найбільш продуктивних інструментів у своїй галузі застосування. Різальне кільце фіксується й підтримується двома парами роликів на підшипниках периметром кільця.
Два з них є наполегливими роликами, що бігають по жолобку в бічній частині кільця та притискаючи його до провідної ролі, що підвищує керованість і термін експлуатації інструмента.
Під час периферичного приводу глибина різання не обмежена шпинделем різального диска, і ви можете різати набагато глибше, ніж за допомогою традиційного різача з центральним приводом різального диска.
Глибина різання становить 260 мм і достатня для виконання різання звичайної стіни з одного боку.
Очевидно, що різання з двох боків подвоює глибину різання. Гідравліка забезпечує виключно ефективне передавання потужності без обважнення різача.
Використання різчиків із гідравлічним приводом дає змогу уникнути утворення димів і сильного шуму, тому вони ідеально підходять як для робіт у приміщеннях, так і просто неба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 8.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Гідравлічний |
| Рівень потужності звуку | 111 Дб |
| Глибина різання | 260 мм |
| Діаметр диска | 14" (350 мм) |
| Гідравлічний потік | 40 хв |
| Тиск | 140 бар |