Райдер Husqvarna P 520D AWD — це високоякісна професійна машина, і він ідеально підходить для виконання широкого спектра завдань з обслуговування газонів і виконання різних комунальних робіт.
Завдяки компактному дизайну, цей дизельний садовий райдер здатний працювати в складних умовах і вузьких проходах.
Розташована низько до землі різальна дека дає змогу зрізати траву у важкодоступних місцях, зазвичай недоступних для звичайних газонокосарок, як-от паркові лавки, що виключає потребу дорогого подальшого косіння трави за допомогою тримера.
Потрібно зайнятися косінням схилів? Немає проблем. Низький центр ваги райдера Husqvarna P520D AWD і повноприводна трансмісія All Wheel Drive означають, що всі чотири колеса обертаються індивідуально, забезпечуючи максимальну тягу та стійкість на схилах із мінімальним ушкодженням дерну.
Унікальна шарнірна система кермового керування дає змогу задній парі коліс повертатися під машину. Це гарантує чудову маневровість із мінімальним радіусом повороту на повному блокуванні. Результатом є чудова маневровість із мінімальним радіусом повороту за повного блокування.
Високоефективний трициліндровий дизельний двигун Kubota з повним мастилом під тиском поєднує виняткову потужність і крутний момент із паливною економічністю та зменшеними викидами.
Елементи керування Easy-Access легко доступні та призначені для оптимального комфорту користувача.
All-Wheel-Drive (AWD) забезпечує тягу на нерівних, мокрих і слизьких зонах і схилах. AWD автоматично регулює тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту.
Низький центр ваги машини в поєднанні з високоефективною AWD-системою забезпечує чудову стійкість на схилах.
16-дюймові колеса спереду та ззаду забезпечують оптимальний комфорт для пересування, велику доступність і менший ризик пошкодження ніжних поверхонь.
Важкий гідравлічний циліндровий підсилювач керма робить рух менш напруженим.
Унікальна муфта дає змогу швидко й ефективно міняти насадки без інструментів.
Високонапірні поршневі насоси з окремими редукторами для переднього та заднього моста.
Широкий асортимент різальних дек і насадок зробить райдер Husqvarna P520D AWD універсальний цілий рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Райдер |
| Максимальна ширина скошування | 155 мм |
| Висота скошування | 112 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | Kubota D1105 |
| Об'єм двигуна | 898 куб. см |
| Потужність двигуна | 23.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Об'єм масляного бака | 1.3 л |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Радіус повороту | 0.5 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 18 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1110 мм |
| Висота | 1290 мм |
| Вага | 625 кг |