


34 999 ₴
Бензинова самохідна газонокосарка Husqvarna LC 356VP — це нова модель у лінійці цього виробника. Це міцна та високоефективна модель, обладнана травозбірником і призначена для роботи на газонах великих розмірів.
Газонокосилка Хускварна LC 356VP створена на базі надійної, зварної сталевої різальної деки та обладнана потужним двигуном Honda GCVX 170 з легким стартом і системою клапанів OHC.
Під час роботи з цією газонокосаркою вам буде легко та зручно маневрувати завдяки інноваційній системі приводу AutoWalkTM 2. Контроль швидкості двома руками TwinControl полегшує роботу, встановлюючи швидкість руху залежно від поверхні газону.
Газонокосилка Хускварна LC 356VP представляє вибір між трьома режимами скошування: збирання в травозбірник, бічний викид або мульчування.
Ніж CrownCut був розроблений для підняття результату скошування на новий рівень. Його інноваційна конструкція забезпечує оптимальну продуктивність у режимі травозбірника та в режимі BioClip® (Трава нарізається на дрібні частинки, які швидко розкладаються і повертаються до газону у формі добрива, у такий спосіб роблячи газон більш Негодостійкий.)
Ручка з м'яким захопленням під кутом забезпечує оптимальний комфорт та ергономічність керування. Крім того, система контролю присутності оператора вбудована в захоплення ручки для легкого використання й комфорту.
Складана ручка призначена для зручного зберігання й легкого транспортування. Коли ручка заблокована в складеному стані, косарку можна горизонтально переміщати та переносити за ручку.
Особливості газонокосарки Husqvarna LC 356VP:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 56 мм |
| Висота скошування | 108 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 75 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Honda GCVX 170 |
| Об'єм двигуна | 170 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.8 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |