59 999 ₴
Газонокосарка Husqvarna LC 551SP з алюмінієвою декою обладнана потужним двигуном, великим паливним баком і алюмінієвими колесами з гумовими шинами.
Ця косарка — це чудовий вибір для професіоналів, яким необхідна висока якість за доступною ціною, надійна та тривала продуктивність і видатні результати.
Довговічна різальна дека з алюмінієвого сплаву — розроблена для кращої продуктивності
Алюмінієві диски коліс і гумові ободи — це міцна конструкція, що гарантує довговічність за постійного професійного використання.
Алюмінієві колеса встановлені на герметичні підшипники. Гумові ободи шин забезпечують кращий контакт із поверхнею і стійкість газонокосарки під час переміщення.
Професійний двигун Kawasaki — це потужний двигун із великим паливним баком на 1.9 літра для професійного використання.
Зручне керування — інтуїтивно зрозумілі органи керування, легкодоступні важелі ввімкнення приводу роблять наші газонокосарки легкими та зручними у використанні.
Трансмісія розташована в алюмінієвому корпусі.
Складані ручки забезпечують легке зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 51 мм |
| Висота скошування | 74 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Алюміній |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Kawasaki FJ180 KAI |
| Об'єм двигуна | 179 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |