


39 999 ₴
Газонокосарка Husqvarna GX560 має істотні переваги завдяки тому, що вона сконструйована на повітряній подушці та обладнана бензиновим двигуном.
За допомогою цієї легкої та маневреної газонокосарки у Вас з'являється можливість обробляти важкодоступні ділянки.
Потужний двигун професійного класу дає змогу застосовувати цю газонокосарку для стриження газонів або ділянок, розташованих на схилах (до 45°).
Газонокосарка на повітряній подушці Husqvarna GX560 ідеально підходить для професійного використання на великих територіях.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18.2 кг |
| Основні | |
| Виробник | Husqvarna |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Тип | Газонокосарка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 50.5 мм |
| Висота скошування | 30 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 160 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.1 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Honda GCV 160 |
| Об'єм паливного бака | 0.93 л |