



11 499 ₴
Електрична газонокосарка Husqvarna LC141C розрахована на стриження трави на присадибних ділянках малої та середньої площі.
Порівняно дизайну та деталей конструкції (ніж, травозбірник, дека, колеса тощо), модель багато в чому уніфікована з акумуляторною модифікацією Husqvarna LC 141Li
Електричний двигун цієї газонокосарки — зі споживаною потужністю 1 800 Вт, що забезпечує високий крутний момент і якісне косіння навіть перерослої та вологої трави.
![]() |
Ручка з м'якою накладкою встановлена під кутом для оптимального комфорту й ергономіки. У ручку інтегрована функція контролю присутності оператора, що підвищує легкість і зручність використання.
|
![]() |
За наявності тільки одного важеля, висота стриження газонокосарки Husqvarna LC 141C може швидко та просто регулюватися |
![]() |
Покращена ергономіка та маневровість моделі Husqvarna LC 140C, завдяки двопозиційному регулюванню за висотою ручки керування й компактної різальної деки |
![]() |
Коли ручка зафіксована в складеному положенні, оператор може підняти та перенести газонокосарку за ручку |
![]() |
Складана ручка слугує для спрощення зберігання і транспортування. |
Різальна дека завширшки 41 см виготовлена зі сталі та має спеціальне покриття, що збільшує опір до корозії та продовжує експлуатаційний ресурс. Система зміни висоти стриження — центральна, має 10 позицій у діапазоні 25-75 мм.
Ручки мають м'які накладки та спеціальну, ергономічну форму, що дає змогу вмикати функціональні важелі керування пальцями однієї руки, регулювання положення (2 позиції) і компактний дизайн у складеному вигляді під час зберігання та транспортування.
Колеса газонокосарки виготовлені в оригінальному дизайні та встановлені на дворядних підшипниках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 40 мм |
| Висота скошування | 70 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.4 кг |