Акумуляторна газонокосарка Husqvarna LC 247iX обладнана декою, виготовленої зі спеціальної протиударної пластмаси, яка не схильна до корозії та розрахованої на тривалий період експлуатації.
До того ж такий тип деки істотно знижує вагу газонокосарки, що сприятливо позначається на часі роботи.
Робоча ширина становить 47 см.
Приводиться в дію ця газонокосарка від двох змінних, акумуляторних батарей BLi, напругою 36 В.
Характеризується дуже тихою роботою без шкідливих викидів і тривалим часом роботи від одного заряду батареї.
Дисплей, який розташувався на ручці, має інтуїтивно зрозуміле керування, з можливістю миттєвого визначення статусу, кожного з акумуляторів.
Газонокосарка Хускварна LC 247iX може працювати в режимі косіння зі збором у травозбірник, а також з викидом скошеної трави.
Функція мульчування (подрібнення зрізаної трави) доступна, як опція — комплект: заглушка та ніж спеціальної форми купуються окремо.
Зарядний пристрій і акумулятори до комплекту постачання не входять.
Випускається акумуляторна газонокосарка Husqvarna LC 247iX на новому заводі компанії Хускварна, який розташований у польському місті Мілець.
аналогів, представлених на ринку в цьому сегменті. У інших виробників, щоб проконтролювати рівень заряду, потрібно зупинитися й відкинути кришку, під якою встановлений акумулятор. Тут же статус розряджання акумулятора завжди на видноті та відвертати увагу від роботи не потрібно.
Також є функція автоматичного вимкнення косарки після 10 хвилин простою.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 47 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |