Husqvarna FS 305 — це найменші з усієї лінійки Хускварна бензиновий різчик. Він настільки компактний, що його можна перевозити в багажнику легкового автомобіля.
Походить для виконання невеликих обсягів робіт.
Ця модель обладнана двигуном Honda GX160, а запатентоване кріплення двигуна знижує вібрацію, забезпечуючи комфортнішу роботу.
Ручки різчика регульовані, що дає змогу оператору перебувати ближче до різальної крайки, щоб було легше контролювати прямолінійність різання.
Ручка швонарізувача Husqvarna зроблена складана для зручності під час перевезення. Запатентований вал диска IntelliSeal розрахований, як мінімум, на 250 годин роботи без обслуговування, що усуває потребу щоденного змащення підшипників.
Полікліновий ремінь, який встановлений на нарізнику швів, слугує для оптимального передавання потужності, а водяний бак входить до стандартної комплектації.
Нарізувач швів — це міцний, добре продуманий і простий в експлуатації механізм, завдяки таким функціям, як захисний кожух, посилена рама для підіймання й індикатор глибини різання.
Особливості нарізувача швів Husqvarna FS 305:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Вага | 54 кг |
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Обсяг циліндра | 163 см3 |
| Об'єм бензобаку | 3,1 л |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 915*381*990; мм |
| Посадковий діаметр | 1" |
| Глибина різання | 125 мм |
| Діаметр диска | 14" (350 мм) |
| Охолодження | Повітряне |
| Ремінь | Поліклинові |