Якщо Вам потрібен потужний і багатоцільовий нарізувач швів, який би витримував максимальні навантаження впродовж усього робочого дня — вам варто звернути увагу на професійний нарізувач швів Husqvarna FS 400LV.
Зроблений швонарізувач із застосуванням останніх технічних рішень, дуже зручний і ергономічний. Регульовані ручки дають змогу людині, що працює з різчиком, перебувати ближче до різальної крайки, щоб було легше контролювати прямолінійність різання, а вбудований індикатор показує глибину різання в міліметрах.
Обладнаний нарізувач швів Husqvarna потужним бензиновим двигуном Honda. Запатентовані вузли кріплення двигуна та різального диска зменшують загальну вібрацію й забезпечують вищу продуктивність різання, а система захисту вала різального диска IntelliSeal забезпечує мінімум 250 годин роботи без обслуговування й усуває потреба щоденного змащення підшипників.
Великий водяний бак нарізувача, виготовлений з ударостійкого пластику та забезпечений швидкоз'єднуваним під'єднанням водяного шланга до верхньої частини захисного кожуха різального диска.
Особливості нарізувача швів Husqvarna FS 400LV:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 112 дБ |
| Вага | 99 кг |
| Модель двигуна | Honda GX 390 |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Обсяг масла в картері | 1,1 л |
| Обсяг циліндра | 389см3 |
| Об'єм бензобаку | 6 л |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1150*590*940; мм |
| Посадковий діаметр | 1" |
| Глибина різання | 165 мм |
| Діаметр диска | 18" (450 мм) |
| Охолодження | Повітряне |
| Ремінь | Поліклинові |