Нарізувач швів Husqvarna FS 413 — це новий універсальнийрізувач, який належить до серії FS 400. Він має компактний розмір і розроблений із чіткою націленістю на ергономіку, що робить його ідеальним для виконання робіт невеликого та середнього обсягу.
Стандартним обладнанням для цієї моделі є водяний бак і полікліновий ремінь. Запатентоване кріплення двигуна для зниження вібрації, що забезпечує зручнішу роботу.
Запатентований вал диска IntelliSeal розрахований як мінімум на 250 годин роботи без обслуговування, що усуває потребу щоденного змащення підшипників.
Запатентовані регульовані ручки бензорізувача слугують для підвищення зручності роботи оператора. Регулювання дає змогу оператору перебувати ближче до різальної крайки, щоб було легше контролювати прямолінійність різання. Ручка нарізувача швів може також складатися для транспортування.
Система захисного кожуха диска на шарнірі з прецезійним підшипником знижує знос і шум. Цей нарізувач швів укомплектований великим водяним баком з ударостійкого пластику зі швидкоз'єднуваним під'єднанням водяного шланга до верхньої частини захисного кожуха різального диска. Для від'єднання не потрібно жодних інструментів.
На панелі керування розташовані: важіль акселератора, аварійний вимикач, тахометр, таймер і індикатор глибини різання.
Підпружинена система регулювання гвинта подавання, для якої подана заявка на патент, зменшує зусилля, що вимагаються для введення різального диска в розріз і виведення його.
Особливості нарізувача швів Husqvarna FS 413:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Вага | 163 кг |
| Виробник | Husqvarna |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | Honda GX 390 |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Обсяг масла в картері | 1,1 л |
| Обсяг циліндра | 389см3 |
| Об'єм бензобаку | 6 л |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1550*655*1200; мм |
| Посадковий діаметр | 1" |
| Глибина різання | 190 мм |
| Діаметр диска | 20" (500 мм) |
| Охолодження | Повітряне |
| Ремінь | Поліклинові |