Нарізувач швів Husqvarna FS 524 належить до нової, 5-ї серії різчиків і відрізняється від своїх "менших братів" поруч унікальних технічних рішень. Загалом нарізники швів Husqvarna виробляються з чіткою націленістю на ергономіку та зручність користувача.
Система диференціального привода нарізувача усуває потребу приводу до задніх коліс і пов'язаний із цим знос. Система проста в користуванні й обслуговуванні.
Регульовані ручки дають змогу людині, що працює з різчиком, перебувати ближче до різальної крайки, щоб було легше контролювати прямолінійність різання, а вбудований індикатор показує глибину різання в міліметрах.
Обладнаний нарізувач швів Хускварна FS 524 дуже потужним професійним двигуном Honda. Запатентовані вузли кріплення двигуна та різального диска зменшують загальну вібрацію й забезпечують вищу продуктивність різання, а система захисту вала різального диска IntelliSeal забезпечує мінімум 250 годин роботи без обслуговування й усуває потреба щоденного змащення підшипників.
Великий водяний бак швонарізувача виготовлений з ударостійкого пластику та забезпечений швидкоз'єднуваним під'єднанням водяного шланга до верхньої частини захисного кожуха різального диска.
Особливості нарізувача швів Husqvarna FS 524:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 239 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг циліндра | 688см3 |
| Модель двигуна | Honda |
| Обсяг масла в картері | 1,3 л |
| Об'єм бензобаку | 8,3 л |
| Глибина різання | 220 мм |
| Діаметр диска | 24" (600 мм) |
| Охолодження | Повітряне |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1750*660; 4*1200; мм |
| Ремінь | Поліклинові |
| Посадковий діаметр | 1" |
| Джерело живлення | Бензиновий |