



113 700 ₴
Відправка з 17 квітня 2026Траншеєкопичувач Lumag GF 800 характеризується дуже потужним бензиновим двигуном з електростартером, потужністю 15,0 к. с., який у поєднанні з міцною конструкцією забезпечує ще швидшу й ефективнішу роботу.
Його порівняно невеликий розмір і простота використання дають змогу працювати в місцях, недоступних більшості стандартних екскаваторів.
Траншеєкопач Лумаг GF 800 легко виконає точні знахідки біля парканів або інших перешкод. Спеціальний шнек осушує ґрунт з одного боку розкопок, завдяки чому забруднення газону та ушкодження ґрунту в робочій зоні мінімальні.
Для обслуговування потрібна лише одна людина. Ланцюг обладнаний спеченими твердосплавними лезами з високою стійкістю до стирання. Максимальна глибина виритого рому становить 60 см за ширини 10 см.
За потреби можна встановити тримачі для зубів, що дають змогу розширити вириту канаву до 13 см завширшки (задається окремо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип траншеєкопача | ланцюговий |
| Характеристики двигуна | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без ланцюга | 180 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 2100х720х1100; мм |
| Глибина копання | 200, 400,600 мм |
| Двигун | Loncin |
| Об'єм бензобаку | 6,5 л |
| Обсяг масла в картері | 1,1 л |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Ширина копання | 100 мм |