96 340 ₴
Відправка з 17 квітня 2026Траншеєкопичувач Lumag GF 450 вирізняється простотою експлуатації та надійною конструкцією. Ця машина буде незамінна під час прокладання підземних кабелів, труб, дренажних і іригаційних систем.
Потужний бензиновий двигун Loncin (6,5 к.с.) і міцна конструкція забезпечують швидку й ефективну роботу. Його невеликий розмір і простота використання дають змогу працювати в місцях, недоступних для більшості екскаваторів. Він легко виконає точні знахідки біля парканів або інших перешкод.
Спеціальний шнек осушує ґрунт з одного боку розкопок, завдяки чому забруднення газону та ушкодження ґрунту в робочій зоні мінімальні.
Для обслуговування потрібна лише одна людина. Ланцюг обладнаний спеченими твердосплавними лезами з високою стійкістю до стирання. Максимальна глибина виритої канавки становить 45 см, а ширина 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Характеристики двигуна | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без ланцюга | 140 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1960x900x1330; мм |
| Глибина копання | 150, 250, 340, 450 мм |
| Двигун | Loncin |
| Об'єм бензобаку | 3,6 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Ширина копання | 100 мм |