Траншеєкопач Laski TR 50/6 призначений для створення невеликих траншей у садах, парках, на ігрових майданчиках тощо, які необхідні для прокладання водопровідних труб, електричних кабелів без переміщення великої кількості ґрунту.
Копач траншеї Laski TR 50/6 створює безперервну канавку завглибшки до 62 см. Ширина канавки визначається шириною ланцюга. Здатний працювати з ущільненим і пухким ґрунтом із можливим проявом невеликих каменів розміром до 45 мм.
Тип встановленого ланцюга «крокодил» — це універсальний ланцюг, зубці якого виготовлені з високолегованої спеціальної сталі.
Також зубці мають міцні твердосплавні вставки. Швидкість копання траншеї становить приблизно 60 погонних метрів на годину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Характеристики двигуна | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без ланцюга | 135 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1570*680*800; мм |
| Глибина копання | 120-620 мм |
| Двигун | Kohler CS 6T |
| Об'єм бензобаку | 5 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Ширина копання | 100-150 мм |