


44 700 ₴
Відправка з 17 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 кг |
| Джерело живлення | Електричний |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1230*720*860; мм |
| Глибина різання | 80 мм |
| Діаметр диска | 14" (350 мм) |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна довжина різання | 695 мм |
| Бак для води | 35 л |
| Тип різання | Волога |
| Кут нахилу | 45° |