


1 650 000 ₴
Відправка з 03 травня 2026Електрична ВЧ стенорізна машина Husqvarna WS 440 HF встановлює новий стандарт, надаючи оператору більше можливостей для швидкого й ефективного різання.
Регульована швидкість із запасом потужності дає змогу оператору підібрати ідеальну швидкість для кожного розміру різального диска, типу диска й оброблюваного матеріалу.
Водночас алмази різання з дуже високою ефективністю, що в поєднанні з різкою в обох напрямках і з обох боків рейки, а також можливістю вибирати напрямок руху та контролювати подавання води, робить Husqvarna WS 440 HF унікальним.
Крім того, цією високочастотною стінорізною машиною зручно користуватися, вона ергономічна та її легко транспортувати. У цій стінорізній пилі застосовується та сама система різання, що й у гідравлічних стінорізних машинах WS 462 і WS 463, що вирізняється модульним принципом, швидким під'єднанням і радіальним приєднанням різального диска. Призначена ця пила для алмазного різання залізобетону, цегляної кладки та інших будівельних матеріалів завтовшки до 530 мм, всі типи різання, включно з різанням під різними кутами та різанням алмазним диском, впритул до стіни.
Відмітні риси стінорізної машини Husqvarna WS 440 HF Потужний електродвигун із водяним охолодженням створює на шпинделі чималу потужність 13 кВт, хоча машина важить лише 25 кг. За допомогою швидкорознімного з'єднання встановлення різальної головки на каретку здійснюється дуже просто. Спочатку вставте головку в каретку, а потім притягніть її на місце за допомогою стопорного пристрою.
Різальник має радіальне приєднання різального диска, що дає змогу дуже легко замінювати диск, особливо під час різання впритул до стіни. Рухомість вузлів кронштейна дає змогу закріпити рейки в необхідному положенні та легко його змінювати. Кронштейн також дає змогу легко різати сходові марші та "ластівчину хвоста" під різними кутами. Різчики створені за модульною системою, у якій кожен модуль має оптимальну вагу.
Завдяки тому, що каретка закріплена на рейці, вага між рейкою та головкою розподілена рівномірніше. Обертання консолі на 360 градусів дає змогу оператору пиляти на повну глибину по всій довжині рейки.
Можливість вибору напрямку обертання різального диска та подавання води в потрібному напрямку робить машини унікальними у своєму роді. Оператор також може коригувати швидкість і потужність машини з огляду на діаметр різального диска, типу диска та розрізаного матеріалу.
Електродвигун із водяним охолодженням забезпечує постійну високу потужність на шпинделі за широкого діапазону швидкості обертання для швидшого й ефективнішого різання. Шпиндель забезпечений системою плавного регулювання швидкості, що дає змогу оптимізувати її для різних типів різання; швидкість контролюється з пульта дистанційного керування.
Як електродвигуни подавання, так і електродвигун приводу різального диска можуть окремо вмикатися на максимальну потужність, забезпечуючи ефективніше та швидше різання. Симетрична конструкція рейки дає змогу різати з обох його боків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний крутний момент на ріжучому диску | 125 Nm |
| Вага каретки | 25 кг |
| Ріжучий диск, хв. - макс. | 600 - 1200 мм |
| Діаметр шпинделя | 600 мм |
| Температура охолоджуючої рідини | 25°C |
| Вага голови машини | 24,5 кг |
| Максимальна потужність на шпинделі | 13 кВт |
| Рівень шуму | 108 dB |
| Глибина різання | 530 мм |
| Гідравлічний потік | 3,5 л/хв |
| Тиск | 7 бар |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 2200*900*800; мм |
| Посадковий діаметр | 60 мм/2.36" |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Джерело живлення | Електричний |