Husqvarna WS 325 — це невелика гідравлічна стінорізна машина. Її конструкція забезпечує високу ефективність різання, а також легкість транспортування, встановлення й експлуатації.
Машина може використовуватися з більшістю гідростанцій, наявних на ринку, що робить її однією з найуніверсальніших у світі. Рухомість вузлів кронштейна дає змогу закріпити рейки в необхідному положенні та легко його змінювати.
Кронштейн також дає змогу легко різати сходові марші та "ластівчину хвоста" під різними кутами. Універсальне кріплення стінорізної пили дає змогу робити різання драбин.
Обертання консолі на 360° дає змогу оператору пиляти на повну глибину по всій довжині рейки. Мала відстань між рейкою та різальним диском забезпечує більш пряме різання за меншого зносу різчика та диска.
Симетрична конструкція рейки та консолі стінорізної машини дає змогу різати з обох боків. Центральне подавання води через фланець різального диска забезпечує ефективне охолодження за низької її витрати.
Можливість використання цієї стінорізної машини з більшістю гідравлічних станцій, наявних у продажу, робить її однією з найуніверсальніших стінорізок у світі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Гідравлічний |
| Глибина різання | 400 мм |
| Гідравлічний потік | 36 - 45 л/хв |
| Тиск | 220 бар |
| Вага каретки | 24 кг |
| Ріжучий диск, хв. - макс. | 700 - 930 мм |
| Максимальна потужність на шпинделі | 6,3 кВт |