Husqvarna WS 463 — це потужна гідравлічна стенорізна машина для важких робіт розроблена для створення ефективного виробничого середовища. Для поліпшення робочих характеристик диск присунуть ближче до рейки — це зменшує зусилля виштовхування, покращує точність різання та знижує знос. Ця машина створена за модульною системою, у якій кожен модуль має оптимальну вагу.
За допомогою швидкорознімного з'єднання, встановлення різальної головки на каретку здійснюється дуже просто. Спочатку вставте головку в каретку, а потім притягніть її на місце за допомогою стопорного пристрою.
Ефективне та гнучке універсальне кріплення — новаторське пристосування, що економить енергію та час. Рухомість вузлів кронштейна дає змогу закріпити рейки в необхідному положенні та легко його змінювати.
Кронштейн також дає змогу легко різати сходові марші та "ластівчину хвоста" під різними кутами.
Стінорізна пила Хускварна WS 463 має радіальне приєднання різального диска, що дає змогу дуже легко замінювати диск, особливо під час різання впритул до стіни, а універсальна система монтажу дає змогу легко різати сходові марші під різними кутами.
Простота, що повністю закриває диск захисного кожуха різального диска, дає змогу легко встановлювати його, а це є ключовим елементом безпеки. Двошвидкісна гідравлічна коробка передач забезпечує оптимальну швидкість залежно від матеріалу, діаметра та типу різального диска. Мала відстань між рейкою й різальним диском забезпечує більш пряме різання за меншого зносу різчика та диска.
Симетрична конструкція рейки дає змогу різати з обох боків. Великий максимальний діаметр стартового диска забезпечує глибоке різання без зміни різального диска.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Гідравлічний |
| Глибина різання | 730 мм |
| Гідравлічний потік | 65 л/хв |
| Тиск | 230 бар |
| Ріжучий диск, хв. - макс. | 600-1200 мм |
| Вага голови машини | 21,5 кг |
| Максимальна потужність на шпинделі | 20 кВт |