Затиральна машина Husqvarna BG 375 H9 LBC (9679291-01) — обладнана 4-тактним бензиновим двигуном Honda GX 270, потужністю 6,3 кВт (8,5 к.с.).
Ця машина застосовується під час створення цементно-піщаних стяжок і загладжування свіжого бетону.
Застосовувати її можна як із затиральним диском, так і загладжувальними лопатями. Діаметр лопатей/диска 900/945 мм. Загладжувальні лопаті кріпляться болтами на хрестовину та мають безступеневе регулювання кута нахилу.
Затиральна машина Husqvarna BG 375 H9 LBC має плавне регулювання частоти обертання ротора 40-115 об/хв. Компактні розміри дають можливість працювати в умовах обмеженого простору.
Безпечну роботу гарантує функція швидкої зупинки ротора (QuickStop), яка спрацьовує під час відпускання ручки або ручки газу. Колодка керування регулюється за висотою та складається під час транспортування або зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Болгарія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 102 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр захисного кожуха | 950 мм |
| Рівень вібрації, м/с4 | 3,5 |
| Діаметр лопатей | 900 мм |
| Діаметр диска затирочного | 945 мм |
| Частота обертання лопатей | 40-115 об/хв |
| Кріплення лопатей | Болтове |
| Кількість лопатей | 4 |
| Обсяг циліндра | 270 см3 |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Клас продукту | Професійний |
| Обсяг масла в картері | 1,1 л |
| Об'єм бензобаку | 5,3 л |
| Джерело живлення | Бензиновий |