



7 499 ₴
Husqvarna 64 — це досить міцна, з великою шириною захоплення, механічна газонокосарка, обладнана ножами циліндричної форми. Вона ідеально підходить для стриження газонів невеликих площ.
Легке керування і зносостійкі ножі дають неперевершені результати стриження — це основна відмінність циліндричної газонокосарки від інших.
Для економії місця під час транспортування та зберігання ручка зроблена складаною. Є можливість встановлення травозбірника, але він до комплекту не входить і постачається окремо.
Особливості механічної газонокосарки Husqvarna 64:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 40 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |