Барабанна механічна газонокосарка Gardena 400 Classic (04018-20.000.00) — це екологічно чистий інструмент, що працює без електрики. З її допомогою Ви зможете легко та швидко створити прекрасний англійський газон на площі до 200 м2.
Принцип роботи цієї газонокосарки від компанії Гардена досить простий: коли Ви штовхаєте газонокосарку вперед, різальний циліндр і контролер починають обертатися. Цей механізм підіймає та зрізає траву.
Відмітна особливість механічної газонокосарки Gardena 400 Classic: різальний циліндр і контрніж не стикаються, що робить роботу приємною й безшумною.
Різальний циліндр виготовлений із високоякісної загартованої сталі з покриттям від налипання і гостро заточений контрніж стриґут траву акуратно та точно, забезпечуючи ідеальний догляд за Вашим газоном.
Механічна газонокосарка Гардена 400 Classic обладнана масою елементів, завдяки яким стриження газону стає простішим і зручнішим.
На окрему увагу заслуговують великі колеса, обладнані спеціальним профільним малюнком і м'якими пластиковими елементами, а також ручка ергономічної форми, яку можна скласти для компактного зберігання.
Зручний регулятор дає змогу без зусиль встановити необхідну висоту стриження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 200 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 42 мм |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Ні |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |