7 989 ₴
Електрична газонокосарка Gardena PowerMax 1800/42 гарантує ідеальні результати косіння завдяки потужному двигуну PowerPlus і надгострим мульчувальним ножам подвійної загартовування DuraEdge.
Потужність двигуна 1800 Вт. Ширина косіння 42 см.
Складана ручка забезпечує зручне зберігання і транспортування.
Збільшені задні колеса забезпечують легке та маневрове пересування газоном.
За допомогою бічних захоплювачів ви з легкістю обкісте крайки газону та траву вздовж стін і паркана.
Регулювання висоти косіння централізоване та виконується простим натисканням на кнопку.
Травозбірник виготовлений із пластмаси та його об'єм становить 45 літрів.
Телескопічна ручка дає змогу підлаштувати ручку газонокосарки Gardena PowerMax 1800/42 під зріст будь-якої людини.
Ніж для мульчування в комплекті.
Рекомендується для газонів площею до 800 м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.3 кг |