16 939 ₴
Акумуляторна газонокосарка Gardena PowerMax Li-40/41 ідеально підходить для догляду за великими газонами.
Li-ion акумулятор не має ефекту пам'яті й тому газонокосика постійно готова до роботи. Світлодіодний дисплей показує поточний рівень заряджання акумулятора.
Спеціально загартоване лезо забезпечує оптимальні результати різання.
Ергономічна ручка забезпечує комфорт під час роботи — підтримує природне положення руки, що дає змогу надзвичайно легко штовхати газонокосарку.
Завдяки складаній рамі, газонокосарку легко транспортувати й суттєво заощаджувати місце зберігання.
Акумуляторна газонокосарка Гардена PowerMax Li-40/41 забезпечує дивовижні результати.
Покращена циркуляція повітря й оптимальне положення травозбірника забезпечують чисте та ефективне різання та збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 450 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.8 кг |