10 199 ₴
Акумуляторна газонокосарка Gardena PowerMax Li-18/32 ідеально підходить для догляду за невеликими газонами.
Газонокосарка живиться від двох акумуляторних батарей напругою 18 В і ємністю 2,6 А·год кожна. Акумулятори можна швидко заряджати в будь-який час, ефект пам'яті Li-ion батареї немає і тому газонокосарка постійно готова до роботи. Світлодіодний дисплей показує поточний рівень заряджання акумулятора.
Спеціально загартоване лезо забезпечує оптимальні результати різання.
ErgoTec ручка забезпечує комфорт під час роботи. Ергономічна форма ручки підтримує природне положення руки, що дає змогу надзвичайно легко штовхати газонокосарку.
Функція QuickFit дає змогу легко регулювати централізоване настроювання висоти косіння. Всього 10 положень за висотою.
Додаткові гребінці з боків корпусу забезпечують скошування трави вздовж стін і бордюрів. Система ЧПУ забезпечує ефективне різання та збирання.
Завдяки складаній рамі, газонокосарку легко транспортувати й суттєво заощаджувати місце зберігання.
З функцією CnC System акумуляторна газонокосарка Гардена PowerMax Li-18/32 забезпечує дивовижні результати.
Покращена циркуляція повітря й оптимальне положення травозбірника забезпечують чисте та ефективне різання та збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 230 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 2.6 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |