

2 829 ₴
За допомогою акумуляторних ножиць для трави Gardena ClassicCut краї газону можна зручно та точно обрізати. Якісні ножі мають точне шліфування й антипригарне покриття. Ви досягаєте ідеальних результатів різання.
Заміна ножів виконується простим натисканням кнопки, без жодних інструментів. Отже, ножиці для трави можуть бути легко перетворені на ножиці для кущів. Приєднувані колеса дають змогу легко спрямовувати акумуляторні ножиці Гардена ClassicCut за травою.
Ножиці працюють від вбудованої міцної 3,6-вольтової літій-іонної батареї місткістю 2,5 А·год. Вона може бути перезаряджена будь-коли та не має ефекту пам'яті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 0,55 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 2.5 Ah |
| Вольтаж | 3.6 V |
| Час роботи | 50 хв |
| Час зарядки акумулятора | 3 години |
| Довжина ножа | 12 см |
| Ширина ножа | 8 см |