

3 139 ₴
За допомогою акумуляторних ножиць для трави Gardena ComfortCut Li краї газону можна зручно та точно обрізати.
Якісні ножі мають точне шліфування й антипригарне покриття. Ви досягаєте ідеальних результатів різання.
Заміна ножів виконується простим натисканням кнопки, без жодних інструментів. Отже, ножиці для трави можуть бути легко перетворені на ножиці для кущів.
Ножиці працюють від вбудованої міцної 3,6-вольтової літій-іонної батареї місткістю 3,0 А·год. Вона може бути перезаряджена в будь-який час і не має ефекту пам'яті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 0,6 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 3,0 А/год |
| Вольтаж | 3,6 V |
| Час роботи | 80 хв |
| Час зарядки акумулятора | 3,5 год |
| Довжина ножа | 12 см |
| Ширина ножа | 8 см |