


3 499 ₴
За допомогою акумуляторних ножиць для трави Gardena ComfortCut Li краї газону можна зручно та точно обрізати, завдяки телескопічній ручці та навісним колесам, які особливо зручні у вертикальному положенні.
Телескопічна ручка має безступеневе регулювання за висотою та забезпечує оптимальну адаптацію до розміру тіла та робочої ситуації.
Якісні ножі мають точне шліфування й антипригарне покриття. Ви досягаєте ідеальних результатів різання.
Заміна ножів виконується простим натисканням кнопки, без жодних інструментів. Отже, ножиці для трави можуть бути легко перетворені на ножиці для кущів.
Приєднувані колеса дають змогу легко спрямовувати акумуляторні ножиці Гардена ComfortCut Li травою.
Трав'яний ніж працює від вбудованої міцної 3,6-вольтової літій-іонної батареї місткістю 2,5 А·год.
Вона може бути перезаряджена в будь-який час і не має ефекту пам'яті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 1,15 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Акумулятор | 3,0 А/год |
| Вольтаж | 3,6 V |
| Час роботи | 80 хв |
| Час зарядки акумулятора | 3,5 год |
| Ширина ножа | 8 см |